Porsche Classic

Tõeline klassika vajab erilist hooldust.

Asjatundlikku abi Porsche originaalvaruosade ja kvaliteetse remondi asjus saab Porsche Tallinna müügiesindusest, esmajoones aga Porsche Classic Partner salongist. Porsche Tallinna esindus nimetati ametlikuks Porsche Classic Partneriks 12.06.2015, mil anti üle ka vastav sertifikaat. Porsche Tallinna esindus on lähiriikides ainus Porsche Classic Partner, järgmine lähim Porsche Classic Partner asub Ungaris.

Teie jaoks tähendab see eelkõige kindlustunnet, et teie Porsche on ekspertide hoole all.

Porsche Classic hoolitseb Porsche mudelite eest, mille seeriatootmine on lõpetatud vähemalt kümme aastat tagasi. See puudutab mudeleid 356, 914 ja 911 (kuni versioonideni 964, 993, 996 ja 986), samuti nelja- ja kaheksasilindrilisi Porsche mudeleid 924, 928, 944 ja 968. Alates 2018 aastast hoolitseb Porsche Classic ka eksklusiivse mudeli Carrera GT eest.

Porsche Classic näitab eeskuju üle maailma

Traditsioonid tähendavad Porsche jaoks oma juurte teadvustamist, ent mitte üksnes seda.
Meie jaoks on traditsioonid ja uuenduslikkus olnud alati omavahel tihedalt seotud. Just seepärast vurab üle 70% läbi aegade ehitatud Porsche mudelitest endiselt teedel, andes sellele automargile tõeliselt ligitõmbava aura. Porsche Classic aitab tagada teie klassikalisele sõiduvahendile pika eluea.

Loe edasi