Porsche Classic Partner

Tõeline klassika vajab erilist hooldust.

Asjatundlikku abi Porsche originaalvaruosade ja kvaliteetse remondi asjus saab Porsche Tallinna müügiesindusest, esmajoones aga Porsche Classic Partner salongist. Porsche Tallinna esindus nimetati ametlikuks Porsche Classic Partneriks 12.06.2015, mil anti üle ka vastav sertifikaat. Porsche Tallinna esindus on lähiriikides ainus Porsche Classic Partner, järgmine lähim Porsche Classic Partner asub Ungaris.

Teie jaoks tähendab see eelkõige kindlustunnet, et Teie Porsche on ekspertide hoole all.

Porsche Classic hoolitseb Porsche mudelite eest, mille seeriatootmine on lõpetatud vähemalt kümme aastat tagasi. See puudutab mudeleid 356, 914 ja 911 (kuni versioonideni 964, 993, 996 ja 986), samuti nelja- ja kaheksasilindrilisi Porsche mudeleid 924, 928, 944 ja 968. Alates 2018 aastast hoolitseb Porsche Classic ka eksklusiivse mudeli Carrera GT eest.

Porsche Classic näitab eeskuju üle maailma

Traditsioonid tähendavad Porsche jaoks oma juurte teadvustamist, ent mitte üksnes seda.
Meie jaoks on traditsioonid ja uuenduslikkus olnud alati omavahel tihedalt seotud. Just seepärast vurab üle 70% läbi aegade ehitatud Porsche mudelitest endiselt teedel, andes sellele automargile tõeliselt ligitõmbava aura. Porsche Classic aitab tagada Teie klassikalisele sõiduvahendile pika eluea.

Mis tüüpi nõu oskavad anda Porsche Classic Partnerid?

Porsche Classic Partnerite esindustes töötavad mehaanikud, varuosade müügikonsultandid, hooldusnõunikud ja Classicu kontaktisik on läbinud erikoolituse ning neil on Porsche väljastatud Classicu sertifikaat. Võite kindel olla, et Porsche Classic Partner esinduses töötavad asjatundjad on entusiastlikult valmis pakkuma Teile asjatundlikku nõu ja abi.

Mis tüüpi teavet saab Porsche Classic Partneritelt küsida?

Porsche Classic Partnerite juures saab tutvuda Classicu tugiteenuste ja kõikvõimalike originaalvaruosadega. Porsche Classic Partnerite käsutuses on alati kõige värskem varuosi puudutav teave. Originaalvaruosi tellides osatakse Teile anda nõu ka kaasnevate osade (remondikomplektide) ja tehnilise sobivuse kohta.

Peale selle oskavad Porsche Classic Partnerid nõustada Teid kõiges - alates hooldusest kuni sõiduki taastamiseni. Et tagada parimal tasemel hooldus ja remont, kasutavad Porsche Classic Partnerid peale eriteadmiste ka eritööriistu ning mudelispetsiifilist tehnilist kirjandust. Samuti osatakse Classicu klientidele sõiduki tüübi, vanuse ja seisukorra põhjal üksikasjalikult kirjeldada, millised on mudeli tüüpilised veasümptomid.

Kontakt:

Georg Maipuu
Porsche Classic tehnik
Telefon: + 372 6 466 600
E-post: classic@porsche.ee