Mis tüüpi nõu oskavad anda Porsche Classic Partnerid?

Porsche Classic Partnerite esindustes töötavad mehaanikud, varuosade müügikonsultandid, hooldusnõunikud ja Classicu kontaktisik on läbinud erikoolituse ning neil on Porsche väljastatud Classicu sertifikaat. Võite kindel olla, et Porsche Classic Partner esinduses töötavad asjatundjad on entusiastlikult valmis pakkuma teile asjatundlikku nõu ja abi.

Mis tüüpi teavet saab Porsche Classic Partneritelt küsida?

Porsche Classic Partnerite juures saab tutvuda Classicu tugiteenuste ja kõikvõimalike originaalvaruosadega. Porsche Classic Partnerite käsutuses on alati kõige värskem varuosi puudutav teave. Originaalvaruosi tellides osatakse teile anda nõu ka kaasnevate osade (remondikomplektide) ja tehnilise sobivuse kohta.

Peale selle oskavad Porsche Classic Partnerid anda nõu kõiges alates hooldusest kuni sõiduki taastamiseni. Et tagada parimal tasemel hooldus ja remont, kasutavad Porsche Classic Partnerid peale eriteadmiste ka eritööriistu ning mudelispetsiifilist tehnilist kirjandust. Samuti osatakse Classicu klientidele sõiduki tüübi, vanuse ja seisukorra põhjal üksikasjalikult kirjeldada, millised on mudeli tüüpilised veasümptomid.

Oleme avatud:
Esmaspäev - reede 9.00 – 18.00
BRONEERIGE TEENINDUS

 

Georg Maipuu
Porsche Classic tehnik
Telefon: + 372 6 466 600
E-post: classic@porsche.ee

 

Loe edasi